Wizje odnośnie III wojny światowej – kontynuacja

W lipcu 1959 r. zmarł Alois Irlmayer, jasnowidz z Freilassing w Bawarii. Pozostawił po sobie przepowiednię o jakże wymownej treści: „Wojna odbędzie się, w dacie jej wybuchu będą znajdowały się dwie ósemki i jedna dziewiątka (…) Dwóch mężczyzn zamorduje jakąś ważną osobistość. Może to się wydarzyć na Bałkanach lub na Bliskim Wschodzie. I to będzie oznaczało początek wojny. Walki potrwają trzy dni albo trzy tygodnie. Rozpoczną się one od Złotego Miasta. (…) Atakujący wróg musi się udać na północ, skąd nie będzie już odwrotu. Zamknijcie szczelnie okna i drzwi i nie wychodźcie na dwór. Mieszkanie będzie można oświetlać tylko świecami. Na dworze wszystko będzie zatrute, tak woda jak i pożywienie. Śmierć w postaci pyłu będzie krążyła dookoła. Ciemności ukażą się na niebie. Umrze więcej ludzi, niż podczas ostatnich dwóch wojen. Wszystkich wezmą do wojska, tak młodych, jak i starych, lecz nie będą oni już musieli walczyć. Ostatnia bitwa odbędzie się w Kolonii nad Renem.

Następnie wystąpi jakiś kataklizm i wróg będzie musiał pójść w kierunku północnym. (…) Papież z Rzymu będzie uciekał w kierunku południowo-wschodnim lub przez Wielką Wodę. Tam potajemnie ukoronuje cesarza. Miasto, gdzie stoi żelazna wieża, spalą jego mieszkańcy i obywatele. (…)

W morzu pojawią się dziury, a potem powrotna fala zatopi wyspy i oderwie je od lądu. Trzy miasta znikną pod wodą. Jedno na północy, drugie na południu, a trzecie na zachodzie. Na wschodzie straszne walki. Czerwone i żółte masy wojsk na ulicach. Kiedy zakwitną znów kwiaty, papież powróci, aby opłakiwać swych braci.

(…) iskrą zapalną, która spowoduje wybuch III wojny światowej będzie zabójstwo jakiejś ważnej osobistości. Dokonają tego dwaj ludzie, którym potem uda się zbiec. Ktoś ich opłaci. Jednym ze zbirów będzie niski brunet, drugim nieco wyższy blondyn. (…) wojnę poprzedzi bardzo żyzny rok. Będzie dużo owoców i zboża, a zima będzie wyjątkowo łagodna. Po zamordowaniu owej ważnej osoby, w nocy rozpocznie się III wojna światowa (…)

Widzę ziemię przed sobą jak kulę. Nadlatuje olbrzymia liczba gołębi (…) Widzę także bardzo dużo piasku, co może oznaczać jakąś pustynię. (…) Żółty pył zostanie wysypany od Złotego Miasta aż do miasta położonego w zatoce. Czołgi jeszcze jadą, lecz wewnątrz stalowych pudeł siedzą same trupy. Tam, gdzie spadnie żółty pył, zaniknie wszelkie życie. Nawet drzewa, trawa i krzaki ulegną zniszczeniu. Bydło wyzdycha i sczernieje. Żółtej krechy pyłu nie można przekroczyć. Kto spróbuje, ten umrze straszną śmiercią. Wojska, które zajęły kraj, uciekną na północ.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>