Wizja dominacji Chin nad resztą świata

Pragnę, aby znana i rozszerzana była modlitwa – ucieczko matczyna. (…) Wszystkim daj znać, że godzina Maryi jest bliska i że ci, co odmawiać będą tę modlitwę z żywą wiarą i ufnością, zbiorą obfite owoce. Odmawiaj często modlitwę – Królowo świata, Pośredniczko ludzi, jedyna nasza ucieczko i nadziejo, bądź nam miłosierna”.

Po tych słowach maryjnych Łucja powiedziała do o. Augustyna Fostera: „Dla całego świata będzie zaskoczeniem i szokiem błyskawiczne natarcie na Rosję. Od tego natarcia okrucieństwo Chińczyków będzie przerażające. Chiny będą naśladować Japonię – zaskoczenie, szybkość i terror. Zwycięstwo Chin przerazi USA. (…)

Chiny użyją lotnictwa. Rzucą bomby na wiele miast. Bomby jądrowe na zakłady zbrojeniowe, ośrodki doświadczalne broni atomowej. Wywołają potworne zniszczenie, także wstrząsy i zaburzenia w przyrodzie. Armia chińska zginie od bomby atomowej, którą zrzuci, choć na razie będzie zwyciężać. Uderzy w wielu punktach, tak że Rosja będzie zmuszona walczyć na całej granicy. Jednocześnie potężne desanty będą lądować w głębi kraju. Amerykanie nie będą się mieszać, lecz będą życzyć zwycięstwa Rosji, widząc co robią Chińczycy. Niemcy wciągną do wojny USA jako sojusznika. Pomoc amerykańska dla Niemców będzie mała i spóźniona, dlatego że cała uwaga świata skupi się na Azji, gdzie wojska USA, Anglii, Turcji staną w obronie przed Chińczykami.

To co zrobią Niemcy, będzie krokiem samobójczym, jednakże będą liczyć na sukces i zajęcie Polski. W swej nienawiści nie zorientują się, że sympatia Zachodu i reszty świata będzie po stronie Rosji. Chińskie wojska będą niszczyły i równały z ziemią ludność białą, oszczędzając ludność republik azjatyckich, które częściowo powstaną przeciwko Rosji i przyłączą się do nich. Będzie to krucjata Chin przeciwko rasie białej. Głosić będą jej koniec, a siebie nazwą ręką sprawiedliwego losu.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>